PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484547}

Cela 2

The Cell 2
3,6 1 576
ocen
3,6 10 1 1576
Cela 2
powrót do forum filmu Cela 2

1/10

ocenił(a) film na 1

Sam nie wiem, dlaczego to dopatrzyłem... Ach - bo wstawiłem wcześniej zapiekanki i musiałem czekać aż się zrobią, a z racji na późną godzinę, nie miałem niestety żadnych
innych perspektyw. A szkoda. Mogłem się w tym czasie np. umyć... Tylko że zrobiłem to już wcześniej. Fakt - umyłem zęby, sam nie wiem po co, bo chwilę potem musiałem
zrobić to drugi raz - po zapiekankach. Mogłem poczytać książkę, ale ciemno, a światła nie włączę, jak ktoś już śpi w pokoju. No więc się skatowałem... Sam nie wiem kto bardziej
cierpiał - ja, czy ofiary tego eeeee... mordercy. Jedno z najgorszych ścierw jakie w życiu widziałem. Naprawdę nie sądziłem, że można zrobić AŻ TAK fatalną kontynuację... No
cóż - jak widać - można.

ocenił(a) film na 1
bbbosa

bbbosa powiem ci jedno:w 110 % się z tobą zgadzam!!!! i jest mi ciebie żal bo wiem co musiałeś znosić haha :) i też nie rozumiem czemu to to coś oglądałem do końca!!!masakra OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

carlossslupsk

huehuehuehuehue szkoda czasu na to przerzucilem to nie chodzi o efekty ale jesli to ma byc kontynuacja to jakas kpina film (1 ) czesc nawet niezla a ta ma tylko tytul

bbbosa

Gdyby nie to, że tekst jest za krótki, powinieneś to zgłosić jako recenzję. ;-)
Rozwaliłeś system. Pozdrowienia dla zapiekanek.

bbbosa

Film shit. Faktem jest tylko że mogłeś się umyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones