PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 593
oceny
6,4 10 1 21593
6,0 7
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Ciekawy.

ocenił(a) film na 8

Strasznie mi się podobał ten film. Robi niezłe wrażenie i jest ciekawie ukazany. Na plus jest też jego złożoność i nie pokazanie wszystkiego dosłownie.

ocenił(a) film na 8
dkf

Obejrzałam go drugi raz bo wyjątkowo słabo go pamiętałam. Teraz sama nie wiem co powinnam o nim sadzić. W sumie całkiem niezły pomysł i wykonanie. Z drugiej strony robi nieodparte wrażenie że jest przekombinowany, lecz widać że wszystko jest dobrze przemyślane, a nie przypadkiem. Również całkiem dobrze się to ogląda. Co miałam na myśli pisząc że nie wszystko jest pokazane dosłownie, nie mam zielonego pojęcia.

ocenił(a) film na 7
dkf

Recenzja redakcji: "...posłużyła tu w istocie do wyeksponowania plastycznych talentów i upodobań reżysera" - i bardzo dobrze że pokazał swój talent. Świetnie wyobrażenie świata snów psychopaty i "nietypowego dziecka", napięcie dodane możliwością wystąpienia zagrożenia ze strony umysłu do którego wnika trochę wyeksploatowane ale potrzebne. Świetne S/F, bez nacisku na aspekty techniczne które zostały ukazane raczej symbolicznie (cyber-chusty na twarz, kombinezony-hamaki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones