PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 598
ocen
6,4 10 1 21598
6,0 7
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Mam pytanie. Mam ten film na płycie, ale niestety z napisami, a raczej oglądanie filmu z napisem nie jest przyjemną rzeczą. Czy doprawdy mam się poświęcić i go obejrzeć? A może nie wart jest zachodu...?

użytkownik usunięty
Sylus14

Ja uważam, że warto się "poświęcić" i obejrzeć ten film bo jest tego wart. Według mnie nie będziesz żałować.

ocenił(a) film na 9
Sylus14

"Nie jest przyjemna rzecza" ??????!!!! "Czy mam sie poswiecic" !!!??? Normalnie z krzesla spoadlem! oplulem monitor! i co tam jeszcze...! Szkoda slow - to co napisalas jest zalosne wrecz. Wracaj do podstawowki bo wnioskuje ze czytac to nie potrafisz albo to dla ciebie katorga... oby wiecej takich ludzi sie nie tworzylo...

Marvin

Osobiście lubie filmy z napisami, bo mi lektor nie zagłusza aktorów :P Ale w sumie tak też można oglądac...
Niektórzy nie mają podzielnej uwagi po prostu. Szczególnie przy filmach akcji, lub gdzie jest dużo dialogów 'wysiadają' ;P

Marvin

Przypatrz się dokładnie loginowi "Sylwuś14" to raczej wszystko wyjaśnia...

ocenił(a) film na 8
Sylus14

jak można być takim leniem. co za problem z napisami? do tego można się przyzwyczaić.

Sylus14

Filmy powinno się tylko z napisami oglądać, chyba, że język rozumiesz... Lektor to zło konieczne, a dubbing tylko w bajkach. Amen.
Dziewczyno - naucz się czytać, a nie się będziesz "poświęcać"... taka smutna prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones