PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 598
ocen
6,4 10 1 21598
6,0 7
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Dla mnie beznadziejny

ocenił(a) film na 3

Film powstał chyba tylko po to, aby eksponować wdzięki pani Lopez (w każdym ujęciu wygląda nienagannie), bo sensu w nim doszukać się trudno. Fatalne przerysowania, naiwna moralistyka, ani to kryminał, ani melodramat, ani poetycka wizja wnętrza człowieka, co usiłują nam wmówić twórcy. Gdyby niektóre sekwencje zastosować w baśni dla dzieci, może by przeszły (oczywiście dla mniej wymagających widzów), a tak, po obejrzeniu, pozostaje niesmak.

ocenił(a) film na 5
norika

Oglądałem ten film ostatkiem sił, tak się nim zmęczyłem. Nic ciekawego, nie przykuwa uwagi, moim zdaniem słabizna. Po opisie o "zgłębieniu umysłu psychopaty" jednak oczekiwałem czegoś lepszego...

norika

To film dla estetów, to film dla ludzi czujących (bo przecież nie rozumiejących) w filmie nastrojowy surrealizm. Wiec daruj sobie te uwagi.

ocenił(a) film na 3
voleon

Nastrojowy surrealizm? Czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Podoba Ci się pani Lopez, to napisz to wprost,bo szukanie surrealizmu w tym filmidle, to chyba jakieś nieporozumienie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones