PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 598
ocen
6,4 10 1 21598
6,0 7
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Nieee...

ocenił(a) film na 8

Nigdy nie widziałam straszniejszego filmu. Po tym samemu można dostać jakieś schizy..

deedeeloczek1

Eh, słabiutkie nerwy masz chyba... cóż Cię tu przestraszyło?

ocenił(a) film na 8
TheEmpyrean

Jeszcze się pytasz?! ;) A czy Ciebie nie przeraził ten schizofrenik i to, co robił z kobietami? A w dodatku to, co działo się jeszcze w jego umyśle, było dziwnie przedstawione. Najbardziej zaszokował mnie porozcinany koń. Wtedy już miałam dość.. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
TheEmpyrean

Jeszcze się pytasz?! ;) A czy Ciebie nie przeraził ten schizofrenik i to, co robił z kobietami? A w dodatku to, co działo się jeszcze w jego umyśle, było dziwnie przedstawione. Najbardziej zaszokował mnie porozcinany koń. Wtedy już miałam dość.. Pozdrawiam.

deedeeloczek1

No ok, ale czy to było takie straszne? Straszne w sensie "to okropne i bestialskie, co on robił z niewinnymi ofiarami". Ale nie przerażające...

TheEmpyrean

A porozcinany konik bardzo fajnie zrobiony ;)

użytkownik usunięty
TheEmpyrean

taaa...Fallon to po prostu przeciętny widz i tyle. Natomiast "deedeelocz ek1@... " po prostu jest bardziej wrażliwa i mniej lub bardziej wtapia się emocjonalnie w filmy :) A tak propo filmu, to ja go nie widziałam, ale po tym, co tu przeczytałam, to po prostu uważam, że film nie dla mnie...:/ Prawdopodobnie miałabym takie sama odczucia co deedeeloczek 1 :) :|
Pozdrawiam ! :)

eh.. przeciętny? cóż... wg mnie momentami było poruszające, ale sie nie bałam na tym filmie... tylko o to mi chodziło:)
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones