PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 598
ocen
6,4 10 1 21598
6,0 7
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Świetnie utrzymany klimat łączący wątki kryminalne, s-f i thillera. Zaj*biste zdjęcia Paula
Laufera. Nie ma tu taniego efekciarstwa, sceny są dopieszczone, malownicze i
niebanalne...
Muzyka bardzo dobrze wkomponowana w całość.
Dobry pomysł dobrze wykonany. Jennifer pięknie komponowała się z pięknymi obrazami,
tak właśnie miał wyglądać ten świat. Tak samo twarz Vincenta D'Onofrio, bezcenna :)
Polecam

ocenił(a) film na 8
italodrone

Mnie rowniez bardzo sie podobal! bardzo plastyczny, jakby zrobic stopklatke to niektore ujecia wygladaja jak obrazy. 8/10

ocenił(a) film na 10
italodrone

podpisuje sie wszystkimi konczynami

ocenił(a) film na 5
R3SUM3

A ja tak komentowałem ten film i zdania nie zmieniam. 5/10 Fanom fantastyki może podobać się, ale fanom thrillera już dużo mniej. Dlatego z bólem serca, ale napiszę: bardzo przeciętny film. Nade wszystko jako ogromny fan gatunku thriller szukałem w tym filmie thrillera. I jeśli ten film jest opisany jako gatunkowy thriller, to Państwa którzy oceniacie Celę jako rewelacyjny kuriozalnie zapytam jakbyście określili thriller Psychoza Alfreda Hitchcocka (dla którego mistrzostwa nota 10/10 jest i tak jak dla mnie za mała)? Cela to dla mnie zdecydowanie bardziej fantastyka. Jeśli ktoś lubi takie filmy przesiąknięte marzeniami sennymi i fantazją.... To może i tak? I jeszcze jedno, ja lubię filmy thrillery i horrory o tematyce sci - fi. Każdemu polecam np. Cube, Kula, trylogia Obcy, Coś, Ukryty wymiar, ale Cela jest daleko od moich upodobań przykro mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones