PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 598
ocen
6,4 10 1 21598
6,0 7
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Świetny film, jedyny w swoim rodzaju. Pokręcony, nienormalny, irracjonalny i jedyny w swoim rodzaju. Jeśli ktoś mówi że "jest popieprzony i nie zrozumiały" to wg. mnie oznacza że film spełnia swoją rolę. Dla fanów gatunku obowiązkowa pozycja :D

ocenił(a) film na 7
PerfectStranger

Dawno to ogladalem, ale pamietam, ze wtedy bardzo mi sie podobal. Jedyny film z Jenifer, ktory mi sie podobal. 7/10 zdecydowanie polecam film, niektorzy placza, ze jest beznadziejny itp. ale to jedynie ich zdanie.

użytkownik usunięty
PerfectStranger

Surrealistycznym geniuszem bezsprzecznie jest Lynch (w Babci i Głowie do wycierania), absolutnie nie ten film, ale to moje prywatne zdanie, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
PerfectStranger

mi ten film bardzo sie spodobal, jest nieprzewdiywalny, surrealistyczny, zachwycaja zdjecia i wiekszosc scen filmu. dla mnie genialny film i bardzo go wszystkim polecam. czepie sie tylko jednej rzeczy. mianowicie w koncowcec sposob w jaki jennifer rozprawila sie z tym zlym, przesadzone, w tego rodzaju kinie nie powinno byc wojowniczej ksiezniczki;p

ocenił(a) film na 5
PerfectStranger

Całkiem niezły, ale czy taki pokręcony i nienormalny to bym nie powiedział. Dla mnie był on zupełnie "normalny":) Ciekawy scenariusz, ale nie nieprzewidywalny. Kilka momentów mogło być zaskakujących, za to całość jak najbardziej schematyczna. 6/10.

ocenił(a) film na 8
PerfectStranger

uwaga spojler.....Moim zdaniem film wcale nie jest niezrozumiały......to jest thriller psychologiczny......Wszystko w tym filmie ma sens...a jeśli(jak ktoś uważa) nie ma to dobrze......a kto powiedział że ludzki umysł musi być zrozumiały(szczególnie w tym przypadku). Film jak dla mnie kapitalny.....nie rewelacyjny ale bardzo dobry.....
Jeszcze odnośnie wypowiedzi "cob2".....wojownicza księżniczka jak dla mnie na miejscu......to był jej umysł, jej świat w każdym razie mi się bardzo podobało......
pozdro

ocenił(a) film na 8
PerfectStranger

Lopez obniżyła loty temu filmowi, może jedynie kiedy grała wyuzdaną kobietę, a reszta lipa, i ten jej głos, co jak co ale ten zły zniszczył by ją w swoim umyślę.

Co do filmu, podobał mi się, twierdzenie że to chała jest zdeka nie na miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones