PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228862}

Inny

Altered
5,0 1 379
ocen
5,0 10 1 1379
Inny
powrót do forum filmu Inny

Zaskakujaco dobry

ocenił(a) film na 7

Mimo widocznie małego budżetu oraz swojej kiczowatości.
Klasa B stylizowana na lata 90te.
Dla fanów gatunku warte obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
szwedoster

Jako fan gatunku: popieram, rzeczywiście zaskakująco wciągający, wartka akcja, prosta fabuła, bez zbędnych watków. Niedociągniecia spowodowane niskim budżetem w ogóle nie przeszkadzają. Ten film nie udaje czegoś ambitniejszego i nie próbuje nachalnie wciskać jakiś przeintelektualizowanych treści.
Wyróżnia się spośród podobnych sobie, szkoda że ten film jest tak mało znany.

waukorbowy

Przeceniacie go. Przede wszystkim pytanie - czy aby na pewno stylizowany na lata 90-te? Ja obstawiam, że nie było w tym żadnego celowego zabiegu, a jedynie nieudolne wykonanie/ oszczędności na efektach komputerowych (kostium tańszy).

Film miał dłużyzny - wypełniłbym to jakimiś normalnymi dialogami, które wniosłyby coś jeszcze do wspomnianej fabuły. Przeszkadzały mi też dziury logiczne.

ocenił(a) film na 8
chryssalid

Ja nie powiedziałem że stylizowany na lata 90, ale zalatuje faktycznie tą dekadą. To prosty film/horror który się bardzo przyjemnie oglądało. Co najmniej taki poziom powinny trzymać filmy klasy B. To nie jest film w którym powinny kogokolwiek obchodzić bzdury logiczne, to nie publikacja naukowa czy sprawozdanie z wydarzeń. To bezpretensjonalna rozrywka, albo się podoba, albo nie.

waukorbowy

Ty nie, ale przedmówca tak ;-) Owszem, dziury można by pominąć, chociaż mimo wszystko to z nich wynika głupie zachowanie bohaterów, głupia ich motywacja i to trochę boli przy oglądaniu. Wspomniane dłużyzny też mi przeszkadzały w odbiorze - o bohaterach prawie nic nie wiemy, można by rozbudować te dialogi, dorzucić coś konkretnego do fabuły, coś ciekawego, a tu praktycznie zdań jak na lekarstwo. Dlatego właśnie film nie zrobił na mnie dobrego wrażenia (przy klasyfikacji jako kino B).

PS. Też jestem fanem gatunku, ale sam kosmita to za mało, by film fantastyczny (na s-f się nie łapie) był dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones